BEKÇİ TUR SAATİ

BEKÇİ SAATİ

Devriye tur sistemi: Belirli alanların, belirlenen zaman aralıklarında kontrol edilip edilmediğini tespit etmek, güvenlik görevlilerinin görevleri süresince belirlenen bölgeden ayrılmadan bölgenin kontrolünü sağlaması amacıyla kurulan sistemlerdir. Sistem; akıllı kalem,güvenlik tomu,kontrol noktası ve kontrol programı olmak üzere 4 elemanla istenilen raporu hazırlar. Çalışma prensibi;Güvenlik görevlisi kendisine verilen tomu akıllı kaleme bir kez okutarak göreve kimin başladığını belirler ve görev süresince belirlenen alandaki kontrol noktalarını belirlenen sıraya göre akıllı kaleme okutarak bölgedeki kontrol edilen noktaları rapora hazır hale getirir. Belirli periyotlarda (günlük,haftalık veya aylık) akıllı kalem bilgisayara bağlanarak bölgenin hangi saatlerde kimler tarafından kontrol edildiği raporlanır.

BEKÇİ SAATİ ÖRNEK RAPORLARI

Akıllı kalem bilgisayara bağlandıktan sonra kontrol programı açılarak seçilen iki zaman dilimi arasında güvenlik görevlisi belirlenen noktaları hangi tarih ve saatlerde kontrol etmiş? Güvelik görevlisi ne kadar zaman boş kalmış? (tur atmamış) Bölgeyi hangi görevliler dolaşmış? Güvenlik görevlisi kendisine belirtilen tur saatlerini kaç kez ihlal etmiş? Bölgedeki herhangi bir noktaya kaç dk arayla uğranmış, o nokta kaç dk boş kalmış?
Program bu raporların hepsini tek rapor halinde verebildiği gibi tarihe, görevliye, noktaya, vardıyaya göre de ayrı ayrı verebilmektedir. Programın kullanımı oldukça kolay olup kurulumu sadece tek tuşla yapılmaktadır!

BEKCİ TAKİPGENEL RAPOR
Cihazın bağlantı kablosu takıldığında doğrudan ekrana gelen rapordur. Bu raporda tarih ve saat sırasına göre dolaşılan bölgenin tur bilgilerini gösterilir.

AKILLI KALEMDEVRİYE RAPORU
Devriye tur raporu devriyeleri ayrı ayrı dolaştıkları bölgeler ve saatler bazında gösterir. Belirtilen iki tarih arasında tüm devriyelerin veya herhangi bir devriyenin raporunu almayı sağlar.

TUR KONTROL SiSTEMi AKILLI KALEM DEVRİYE SİSTEMİ GÜVENLİK TAKİP SAATİKATILIM ORANI RAPORU
Katılım oranı raporu devriyelerin belirlenen alanı dolaşma yüzdelerini verir. Örneğin belirli zaman aralığında 100 kez gitmesi gereken bölgeye 75 kez gitmişse katılım oranı %75 olarak gösterilmektedir.

TUR KONTROL SiSTEMi AKILLI KALEM DEVRİYE SİSTEMİ GÜVENLİK TAKİP SAATİGPS RAPORU (GPRS+GPS Modelinden alınabilir.)
Tur bölgesinde güenlik görevlinizin hangi noktaları kontrol ettiğini gps haritası üzerinden gösteren raporlamadır. Bu rapor yalnızca Özguard GPRS+GPS modeli ürün ile alınabilir.
Tüm raporları tek butonla dilerseniz yazıcıdan çıkarılabilir dilerseniz bilgisayara aktarabilirsiniz. Bilgisayara kaydedilen verilere tarih aralığı belirterek kolayca ulaşabilirsiniz. Cihazınızdaki verilere müdahale edebilmek için şifre ile giriş yapmanız gerekir, şifreyi bilmeyen kişi hiç bir şekilde cihazdaki bilgiyi silemez ve kaydedemez. Tüm raporların arka fontlarını ve yazı fontlarını istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.